Aktuality

 • ZŠ Třebízského v síti

Naše mladé naděje získaly první zkušenosti s florbalem

Datum: 19. prosince 2019 Autor: Šulc Kategorie: Soutěže

V rámci soutěže ČEPS CUP uspořádala naše škola okresní kolo pro žáky 1.stupně. Za účasti 4 škol vybojovali naši žáci 3.místo, přičemž pro více než polovinu z nich to byla vůbec první zkušenost s florbalem. Jejich výkony měly vzestupnou tendenci a po úvodních porážkách 1:4 se ZŠ 28.října Kralupy a 2:8 se ZŠ 28.října Neratovice v posledním utkání předvedli naši žáci proti ZŠ Dolany fantastický výkon a deklasovali soupeře po výsledku 11:0.

Galerie

14 fotografií

 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu