Školní družina

  • ZŠ Třebízského v síti

Školní družina

Školní družina

Datum: 27. února 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Únor byl ve školní družině opět plný různých činností. Děti vyráběli přáníčka k Valentýnovi, masky na karneval, který byl pro ně připravený v aule školy a masopustní koláče a jitrničky z modelíny. Povídali si o zimě a zimních sportech a jak se při nich bezpečně chovat. Za příznivého počasí se proběhly po školní zahradě. Nejvíc je asi zaujala beseda s naší českou reprezentantkou v ledolezení Anetou Loužeckou, která měla připravené fotografie ...

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 27. ledna 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V lednu žáci ve školní družině zavzpomínali na ohňostroj krásnými obrázky. Připomněli si svátek tří králů. Povídali si o bacilech, otužování a vitamínech. Různými výtvarnými technikami si připomněli zimu a zvířátka, která v zimě potřebují pomoct.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 19. prosince 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Prosinec byl pro děti opět plný tvoření a získávání nových znalostí. Při besedách se dozvěděly o vánočních zvycích a historii vánoc. Opět vyráběly a kreslily. Na konci měsíce navštívily kino. Všem přejeme krásné a klidné Vánoce a v novém roce hodně štěstí a zdraví.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 2. prosince 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V listopadu měli žáci napilno. Kreslili,lepili, besedovali a vytvářeli krásné dárečky na vánoční jarmark. Žáci prvních tříd navštívili divadelní představení v kulturním domě Vltava. Ještě chvílemi dobré počasí využili k pohybu na školní zahradě.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 24. října 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V říjnu si děti ve školní družině hodně hrály a využily jsme stále ještě přívětivého počasí k pohybu na školní zahradě. Připomněli jsme si co všechno se na podzim odehrává v přírodě. S koncem měsíce října je spojený Helloween, který jsme uspořádali pro děti v aule školy.

Číst dále

ŠD/ŠK

Datum: 21. října 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Zítra v úterý 22.10.2019 pořádá ŠD/ŠK pro žáky přihlášené do ŠD/ŠK od 13:45 Helloweenské odpoledne.Konec přibližně 14:30.Strašidelné masky vítány.Děti si užijí zábavu a soutěže. Rodiče prosíme o trpělivost při vyzvedávání svých dětí ze ŠD/ŠK.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 30. září 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Školní rok jsme začali s žáky velmi aktivně. Žáci byli seznámeni s řádem školní družiny a seznámili se také s novými kamarády a areálem školy. Vyráběli záložky,zápichy ovoce, kreslili, modelovali a hráli různé hry.

Číst dále

Září v ŠD/ŠK

Datum: 30. srpna 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Provoz školní družiny a školního klubu začíná od úterý 3.9.2019. Ranní provoz od 6:30, poslední žák bude puštěn do školy 7:20. Odpolední provoz od 11:40 do 17:00. Od 13:00 do 14:30 není možno si žáky vyzvedávat (probíhá hlavní činnost)!!! Plán na září : Těšíme se do školy • Vítáme žáky po prázdninách ve škole • Rozdělení žáků do jednotlivých oddělení • Seznámení se školou, řádem školní družiny • Poučení o ...

Číst dále

Přijetí do ŠD/ŠK

Datum: 29. srpna 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Rozhodnutí o přijetí do ŠD/ŠK naleznete v příloze.

Číst dále