Školní družina

  • ZŠ Třebízského v síti

Školní družina

Školní družina

Datum: 28. března 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V březnu jsme přivítali jaro květinami. Povídali si o knížkách, které jsme si sami zkusili vyrobit a napsat.A pomáhali jsme s výzdobou školy na zápis pro budoucí školáky.Využili jsme prvních slunečních paprsků ke hrám na školní zahradě.

Číst dále

Únor v ŠD a ŠK

Únor v ŠD a ŠK

Datum: 4. března 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

V únoru se děti vyřádily na sněhu. Besedovaly na různá témata jako např. bacily a jak se proti nim chránit,malovaly kamarády, svou rodinu,vyráběly si masky na karneval, který si všichni užily v aule naší školy. Teď po prázdninách se již můžou těšit na nové zážitky a činnosti, které jsou pro ně připravené.

Číst dále

Karneval v ŠD/ŠK

Datum: 15. února 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

V úterý 19.2.2019 je pro žáky ŠD/ŠK připraven od 13:45 do 14:45 karneval. Masky jsou vítány a na žáky čekjí soutěže, tancování a velká zábava.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 31. ledna 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Nový rok 2019 jsme přivítali i my ve ŠD. Děti kreslily barevné ohňostroje. Leden nás přivítal i trochou s něhu k velké radosti dětí. Povídali jsme si o zvířátkách žijících volně v přírodě a jak jim pomáhat. Besedovali jsme jak se otužovat,sportovat, aby na nás nemohly bacily. V únoru připravujeme pro děti ŠD/ŠK karneval s tématem pohádkové postavy.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 20. prosince 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Žáci ve školní družině se opět velmi činili. Vyráběli na každoroční vánoční jarmark moc krásné svícny, přáníčka, andílky, věnečky a mnoho dalších věcí. Připomněli si čerta, Mikuláše a anděla. Také se zúčastnili soutěže o nejhezčí betlém. Zapojili se do soutěže o anděla z recyklovatelného odpadu. Povídali si o Vánocích a vánočních zvycích.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 30. listopadu 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V listopadu jsme měli ve školní družině opět napilno. Vyráběli jsme draky s veselými barvami.Vyškrabováním tuže nanesené na voskovkách, vznikly krásné podzimní obrázky. Zimu jsme přivítali alespoň nakreslenými Martiny na bílém koni. Zúčastnili jsme se soutěže o nejhezčí betlém, který vyhlásil zámek Nelahozeves.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 26. října 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V říjnu se žáci ve školní družině opravdu nenudili. Na začátku měsíce byli v kulturním domě na promítání pohádky, ze které nakreslili krásné obrázky. Dále procvičili jemnou motoriku při papírových kolážích ovoce a zeleniny. Kreslili houby v lese,sportovali na školní zahradě a v hojném počtu se zúčastnili Halloweenského průvodu, kde plnili různé úkoly a na závěr si odnesli sladkou odměnu, kterou upekli žáci klubu s paní vychovatelkou. Celý měsíc ...

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 27. září 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V září jsme přivítali žáky po prázdninách a připravili jsme pro ně spoustu zajímavých činností. Vyráběli záložky, malovali na kamínky. Pracovali s kaštany, ze kterých vykouzlili krásná zvířátka. Povídali si jak bezpečně dojít do školy. O dopravních značkách a jak se chovat ke kamarádům. Co je čeká v říjnu: Říjen : Barvy přírody - Příroda kolem nás (minulost, přítomnost, budoucnost) - Ekologie – ochrana přírody, třídění odpadků ...

Číst dále

Odchody ze ŠD/ŠK

Datum: 13. září 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Prosíme rodiče, aby dodržovali odchody dětí ze ŠD/ŠK, které jsou v řádu školní družiny a klubu. Do 13:00 a poté až od 14:30. V čase od 13:00 do 14:30 probíhá činnost ŠD/ŠK. Děkujeme

Číst dále

Září v ŠD/ŠK

Datum: 4. září 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Změna provozní doby ŠD/ŠK ranní družina od 6:30 Odpolední družina a klub do 17:00 Září : Těšíme se do školy - Vítáme žáky po prázdninách ve škole - Rozdělení žáků do jednotlivých oddělení - Seznámení se školou, řádem školní družiny - Poučení o bezpečném a slušném chování - Navazování kamarádských vztahů za pomoci her - Vzpomínáme na prázdniny - Dopravní výchova - Sportovní vyžití na školní zahradě a školním hřišti - Jak ...

Číst dále