Školní družina

  • ZŠ Třebízského v síti

ŠD/ŠK

ŠD/ŠK

Datum: 25. června 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Informace o přijetí do ŠD/ŠK budou upřesněny a vyvěšeny na dveřích školy poslední týden v srpnu. Všem přejeme krásné prázdniny.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 19. června 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Poslední měsíc před prázdninami jsme byli opět čilí. Užili jsme si ,,Den dětí" kde na žáky čekaly soutěže a samozřejmě odměny. Zavzpomínali jsme na školu v přírodě obrázky, na kterých bylo to co se nám nejvíc líbilo. Nezapomněli jsme ani na tatínky, kterým jsme vyrobili přáníčka k jejich svátku. Všem přejeme krásné prázdniny.

Číst dále

Přihlášky do ŠD/ŠK na školní rok 2019/2020

Datum: 5. června 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Oznámení rodičům , Školní družina , Školní klub

Zákonní zástupci, kteří mají zájem o přihlášení svého dítěte do školní družiny a školního klubu na nový školní rok 2019/2020, si mohou vyzvedávat přihlášky od 5.6.2019 u ved. vychovatelky Pavly Slavíčkové. Žáci přihlášeni v minulém školním roce nepokračují automaticky dále v docházce. Je nutné vyplnit novou přihlášku!!! Vyplněnou a podepsanou přihlášku a řád ŠD/ŠK je nutné odevzdat do 24.6.2019 opět paní vych. Slavíčkové.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 29. května 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

I v květnu bylo pro žáky navštěvujících ŠD připraveno mnoho činností. Vyráběli přáníčka a kytičky pro maminky, někteří svou maminku zkusili nakreslit a moc se jim obrázky povedly. Kreslili jarní stromy, květiny,vyšívali zvířátka. Využili jsme krásného počasí k míčovým a pohybovým hrám na školní zahradě. Proběhl 2. ročník pěvecké soutěže ,, Třebíkův slavík", o který mají děti velký zájem. Již teď se těšíme na další ročník.

Číst dále

ŠD

Datum: 10. května 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V úterý 14.5. proběhne ve ŠD od 14:00 2. ročník pěvecké soutěže ,, Třebíkův slavík". Prosíme rodiče, aby si své děti vyzvedávaly až ve 14:30, podle řádu ŠD/ŠK.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 30. dubna 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

O různorodou a zajímavou činnost není v naší družině nouze. V dubnu jsme měli opět napilno. Výroba velikonočních košíků,zápichů,zdobení vajíček aj. Kreslení, malování, práce s různým materiálem. Věnovali jsme pozornost také naší planetě. Povídali si o ní, kreslili jí a celou sluneční soustavu. A konec měsíce jsme si užili s čarodějnicemi a kouzly. Míčové a pohybové hry na školní zahradě a školním hřišti jsou samozřejmostí.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 28. března 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V březnu jsme přivítali jaro květinami. Povídali si o knížkách, které jsme si sami zkusili vyrobit a napsat.A pomáhali jsme s výzdobou školy na zápis pro budoucí školáky.Využili jsme prvních slunečních paprsků ke hrám na školní zahradě.

Číst dále

Únor v ŠD a ŠK

Únor v ŠD a ŠK

Datum: 4. března 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

V únoru se děti vyřádily na sněhu. Besedovaly na různá témata jako např. bacily a jak se proti nim chránit,malovaly kamarády, svou rodinu,vyráběly si masky na karneval, který si všichni užily v aule naší školy. Teď po prázdninách se již můžou těšit na nové zážitky a činnosti, které jsou pro ně připravené.

Číst dále

Karneval v ŠD/ŠK

Datum: 15. února 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

V úterý 19.2.2019 je pro žáky ŠD/ŠK připraven od 13:45 do 14:45 karneval. Masky jsou vítány a na žáky čekjí soutěže, tancování a velká zábava.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 31. ledna 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Nový rok 2019 jsme přivítali i my ve ŠD. Děti kreslily barevné ohňostroje. Leden nás přivítal i trochou s něhu k velké radosti dětí. Povídali jsme si o zvířátkách žijících volně v přírodě a jak jim pomáhat. Besedovali jsme jak se otužovat,sportovat, aby na nás nemohly bacily. V únoru připravujeme pro děti ŠD/ŠK karneval s tématem pohádkové postavy.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 20. prosince 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Žáci ve školní družině se opět velmi činili. Vyráběli na každoroční vánoční jarmark moc krásné svícny, přáníčka, andílky, věnečky a mnoho dalších věcí. Připomněli si čerta, Mikuláše a anděla. Také se zúčastnili soutěže o nejhezčí betlém. Zapojili se do soutěže o anděla z recyklovatelného odpadu. Povídali si o Vánocích a vánočních zvycích.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 30. listopadu 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V listopadu jsme měli ve školní družině opět napilno. Vyráběli jsme draky s veselými barvami.Vyškrabováním tuže nanesené na voskovkách, vznikly krásné podzimní obrázky. Zimu jsme přivítali alespoň nakreslenými Martiny na bílém koni. Zúčastnili jsme se soutěže o nejhezčí betlém, který vyhlásil zámek Nelahozeves.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 26. října 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V říjnu se žáci ve školní družině opravdu nenudili. Na začátku měsíce byli v kulturním domě na promítání pohádky, ze které nakreslili krásné obrázky. Dále procvičili jemnou motoriku při papírových kolážích ovoce a zeleniny. Kreslili houby v lese,sportovali na školní zahradě a v hojném počtu se zúčastnili Halloweenského průvodu, kde plnili různé úkoly a na závěr si odnesli sladkou odměnu, kterou upekli žáci klubu s paní vychovatelkou. Celý měsíc ...

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 27. září 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V září jsme přivítali žáky po prázdninách a připravili jsme pro ně spoustu zajímavých činností. Vyráběli záložky, malovali na kamínky. Pracovali s kaštany, ze kterých vykouzlili krásná zvířátka. Povídali si jak bezpečně dojít do školy. O dopravních značkách a jak se chovat ke kamarádům. Co je čeká v říjnu: Říjen : Barvy přírody - Příroda kolem nás (minulost, přítomnost, budoucnost) - Ekologie – ochrana přírody, třídění odpadků ...

Číst dále

Odchody ze ŠD/ŠK

Datum: 13. září 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Prosíme rodiče, aby dodržovali odchody dětí ze ŠD/ŠK, které jsou v řádu školní družiny a klubu. Do 13:00 a poté až od 14:30. V čase od 13:00 do 14:30 probíhá činnost ŠD/ŠK. Děkujeme

Číst dále

Září v ŠD/ŠK

Datum: 4. září 2018 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Změna provozní doby ŠD/ŠK ranní družina od 6:30 Odpolední družina a klub do 17:00 Září : Těšíme se do školy - Vítáme žáky po prázdninách ve škole - Rozdělení žáků do jednotlivých oddělení - Seznámení se školou, řádem školní družiny - Poučení o bezpečném a slušném chování - Navazování kamarádských vztahů za pomoci her - Vzpomínáme na prázdniny - Dopravní výchova - Sportovní vyžití na školní zahradě a školním hřišti - Jak ...

Číst dále